اف تي سنتر

بهينه سازي سايت براي موبايل

بهينه سازي سايت براي موبايل

در حال حاضر بر بهينه سازي سايت براي موبايل هاي هوشمند و تبلتها بسيار تاكيد مي شود و كار به جايي رسيده است كه شركت گوگل نيز مجبور به اتخاذ تصميمي در اين باره شده است.

دليل اين موضوع نيز مشخص است، طبق آمارها حدود ۵۰ درصد از ترافيك اينترنت مربوط به موبايلها و تبلتهاست و گوگل مي خواهد وب سايتهايي را به اين كاربران نشان دهد كه براي موبايل و تبلتشان بهينه سازي شده باشند.

كافي است در مورد آمار فروش ميليوني اپل تحقيق كنيد و بررسي كنيد كه اپل تا كنون چند صد ميليون گوشي گران قيمت فروخته است و نسبت آنها به كل كاربران اينترنت را حساب كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۴۷:۲۲ توسط:محمد يزدي موضوع:

گياه كاكتوس چيست؟

گياه كاكتوس چيست؟

كاكتوس نوعي گياهي است كه  شيرين است. اين بدان معني است كه مي تواند آب را در ساقه ها، ريشه ها و برگ هاي خود ذخيره كند. حتي اگر آن براي مدت طولاني آبياري نشود، كاكتوس آب را براي كمك به رشد خود ذخيره مي نمايد.

با توجه به توانايي آن براي ذخيره آب، كاكتوس مي تواند بيش از يك سال بدون باران زندگي كند!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۴۵:۲۷ توسط:محمد يزدي موضوع:

مفهوم هديه

مفهوم هديه

يك هديه يا يك كادو يك آيتم است كه بدون انتظار پرداخت يا بازگشت به كسي داده مي شود. گرچه هديه دادن ممكن است انتظارات متقابل را داشته باشد، هديه به معناي آزاد است. در بسياري از كشورها، عمل مبادله پول، كالاها و غيره ممكن است روابط اجتماعي را تقويت كند و به انسجام اجتماعي كمك كند.


برچسب: مفهوم هديه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۴۳:۲۳ توسط:محمد يزدي موضوع:

مانيسمان اكرايني

فولاد بازار بورس خريد و فروش لوله درزدار و بدون درز از ۱/۲ اينچ الي ۱۲۰ اينچ فروش مانيسمان اكرايني , روسي , چيني , اهوازي در رده هاي  ۴۰ , ۸۰ , ۱۶۰ مورد استفاده در صنايع نفت،گازوپتروشيمي و …  در خدمت شما عزيزان مي باشد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۴۱:۵۸ توسط:محمد يزدي موضوع:

اتصالات گالوانيزه مك

اصطلاح فولاد (Steel) براي آلياژهاي آهن كه تا حدود ۱،۵ درصد كربن دارند و غالبا با فلزهاي ديگر همراهند، در اتصالات مك بكار مي‌رود. خواص فولاد به درصد كربن موجود در آن، عمليات حرارتي انجام شده بر روي اتصالات مك و فلزهاي آلياژ دهنده موجود در آن بستگي دارد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۳۳:۵۶ توسط:محمد يزدي موضوع: