اف تي سنتر

سئو محلي local seo رقابتي تر گرديد

سئو محلي

اول از همه يك توضيحي در رابطه با سئو محلي خدمت شما ارائه كنم، سئو محلي يا بهينه سازي جستجوي محلي يك مفهوم نسبتا جديد در بهينه سازي موتورهاي جستجو است. گوگل مكان جغرافيايي افراد و سوابق جستجوي آنها را در نظر گرفته و نتايج خود را بر اين اساس باز چيني مي كند. بهينه سازي جستجوي محلي روند سئو و بهينه سازي سايت شما براي بهبود جايگاه در نتايج محلي گوگل يا همان نتايج وابسته به محل كاربران است. اگر تجارت يا وب سايت شما محدوده جغرافيايي مشخصي را پوشش ميدهد بايد به سئو محلي نيز توجه داشته باشيد.


برچسب: سئو محلي local seo رقابتي تر گرديد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۴۳:۱۰ توسط:محمد يزدي موضوع:

مانيسمان آتشخور

مانيسمان آتشخور

درجه حرارت در لوله هاي آتشخوار ۴۵۰ درجه سانتي گراد و فشار مايع به ۳۲ اتمسفر براي لوله هاي با قطر ۶۴ ميليمتر به بالا و حداقل ۸۰ اتمسفر براي لوله هاي با قطر كمتر از آن مي رسد.

از لوله هاي آتشخوار براي ساخت ديگ بخار ،مبدل حرارتي براي منابع تحت فشار و هر جا كه فشار و حرارت با هم توام شود استفاده مي شود.


برچسب: مانيسمان آتشخور،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۳۶:۲۹ توسط:محمد يزدي موضوع:

اتصالات جوش تيكن

اتصالات جوش تيكن

اتصالات (Fitting) براي متصل كردن لوله به لوله، لوله به شيرآلات و گرفتن انشعاب از لوله و… در صنايع نفت، گاز، پتروشيمي، كشاورزي و همچنين كارخانجات و ساختمان هاي اداري و مسكوني استفاده مي شود كه عبارتند از اتصالات جوشي، اتصالات فشار قوي، اتصالات گالوانيزه، اتصالات چدني، اتصالات پليمري، اتصالات انعطاف پذير و اتصالات قابل پياده شدن استفاده ميشود.


برچسب: اتصالات جوش تيكن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۳۰:۵۱ توسط:محمد يزدي موضوع: